Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

Furre Buke Pasticeri Aldo

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushte te mira pune dhe paga mjaft e mire

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Tek Komuna e Parisit Prane EHW dhe tek Liqeni, prane kopshtit zoologjik

Botuar më 07/10/2019

)