Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

FURRE BUKE "MANE"

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune ne Furre Buke

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. "4 Deshmoret",

Botuar më 08/10/2019

)