Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

FURRE BUKE

Kërkon të punësojë

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Ofrohen kushte shume te mira pune

Kontakte

Shkolla Bajram Curri, tek Ministria e Mbrojtjes, Tirane

Botuar më 27/09/2020

)