Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITES

Njoftim pune - Dyqan Mishi Huqi, kerkon: Shites Mishi (Kasap)

Kriteret

Me ose pa eksperience pune. Turni I

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohet pagese e kenaqshme

Kontakte

Rr. “Barrikadave”.

Botuar më 17/03/2023

)