Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIER Njoftime per pune - DIVJAKA RESORT, plazhi Divjakes Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohen paga te larta dhe kushte shume te mira pune |

* Me eksperience pune, Adresa: Plazhi Divjakes, (ish kampi punetoreve). Per me teper ...

Botuar më 21/09/2023
* Ofrohen paga te larta dhe kushte shume te mira pune

KASIER/E RRJETI I SUPERMARKETEVE SPAR ALBANIA

Paga: LEKE |

Adresa: QTU , TEG, Tiranë

Botuar më 27/09/2023
LEKE
Botuar më 27/09/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

KAMARIER Njoftime pune - Golosa Pizzeria Ristorante Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(kriter gjuha Italiane). Te interesuarit te paraqiten prane picerise jo sms, Adresa: Rr. “Barrikadave”, brenda kompleksit Galeria, ish kinema 17 Nentori

Botuar më 27/09/2023
e kenaqshme

RECEPSIONISTE Njoftime pune - Golosa Pizzeria Ristorante Kërkon të punësojë

Paga: fillon me 50.000 leke |

Te interesuarit te paraqiten prane picerise jo sms, Adresa: Rr. “Barrikadave”, brenda kompleksit Galeria, ish kinema 17 Nentori

Botuar më 27/09/2023
fillon me 50.000 leke

NDIHMES KUZHINIER Njoftime pune - Golosa Pizzeria Ristorante Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarit te paraqiten prane picerise jo sms, Adresa: Rr. “Barrikadave”, brenda kompleksit Galeria, ish kinema 17 Nentori

Botuar më 27/09/2023
e kenaqshme

NDIHMES PICIER Njoftime pune - Golosa Pizzeria Ristorante Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarit te paraqiten prane picerise jo sms, Adresa: Rr. “Barrikadave”, brenda kompleksit Galeria, ish kinema 17 Nentori

Botuar më 27/09/2023
e kenaqshme

SALLATIERE Njoftime pune - Golosa Pizzeria Ristorante Kërkon të punësojë

Paga: 50.000 leke |

Te interesuarit te paraqiten prane picerise jo sms, Adresa: Rr. “Barrikadave”, brenda kompleksit Galeria, ish kinema 17 Nentori

Botuar më 27/09/2023
50.000 leke

KUZHINIER Njoftime pune - Golosa Pizzeria Ristorante Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarit te paraqiten prane picerise jo sms, Adresa: Rr. “Barrikadave”, brenda kompleksit Galeria, ish kinema 17 Nentori

Botuar më 27/09/2023
e kenaqshme
)