Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ROJE PARKIMI

Njoftime pune - PARKING PRIVAT PRANE HEKLA CENTER

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te jete korrekt ne pune

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohen paga te mira dhe kushte shume te mira pune

Kontakte

Perballe Librit Universitar, tek Hekla Center

Botuar më 25/05/2023

)