Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kuzhinier

RESTORANT-PICERI- "GRANO TENERO"

Kriteret

Me eksperience pune. Paga shume e kenaqshme dhe kushte te mira pune

Kontakte

Rr. Tefta Tashko
Tiranë

Botuar më 10/09/2019