Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RECEPSIONISTE

PRIVILEGE HOTEL & SPA

Kërkon të punësojë

Kriteret

Recepsioniste(femer)te dije Italisht dhe Anglisht. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Nje dite ne jave pushim

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Sauk i vjeter, prane Teg

Botuar më 14/01/2020

)