Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJESE SALLE

Njoftime pune - Supermarket Joena 2 shpk Kerkon te punesoj: Punonjese Salle

Kriteret

Kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. "Frosina Plaku", pallati Helix

Botuar më 17/03/2023

)