Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJESE

Njoftime Pune - Pasticeri Artos

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kerkohet nje punonjese qe te merret me pastrimin dhe pune ndihmese

Detyrat dhe Pagesa

E Kenaqshme + Sigurime
Kushte te mira pune
Te interesuarat te kontaktojne ne nr e meposhtem

Kontakte

Rruga "Shefqet Musaraj"
Tiranë

Botuar më 29/09/2023

)