Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJESE FAST-FOOD

Njoftime pune - FAST/FOOD "PLATEA"

Kërkon të punësojë

Kriteret

* Turni I. * Me ose pa eksperience pune. * 1 dite ne jave pushim. * Ofrohen kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

Paga shume e kenaqshme + sigurime

Kontakte

Rr. “Don Bosko”, brenda Kompleksi Vizion Plus

Botuar më 26/05/2023

)