Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJESE BULMETI

Njoftime pune - Supermarket Joena 2 shpk Kerkon te punesoj: Punonjese Bulmeti

Kriteret

Kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

Deri 50.000 leke me eksperience pune

Kontakte

Rr. "Frosina Plaku", pallati Helix

Botuar më 17/03/2023

)