Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Ne terren per Tiranen dhe rrethet. Te jete me banim ne Tirane., te kete eksperience p...

Botuar më 16/01/2021
shume e kenaqshme

BANAKIERE BAR OSLO Rrjeti me i madh i coffe shop ne Shqiperi dhe lider ne kete industri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

(FEMER), ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Unaza e Re

Botuar më 19/01/2021
e kenaqshme + sigurime

PASTRUESE BAR OSLO Rrjeti me i madh i coffe shop ne Shqiperi dhe lider ne kete industri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Unaza e Re

Botuar më 19/01/2021
e kenaqshme + sigurime

PUNONJESE FAST FOOD / BYREKTORE Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Per kuzhine Fast/Food - Byrek. E Shtuna dhe e Diela pushim. 0686901393, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tirane

Botuar më 19/01/2021
Ofrohet page e kenaqshme

SHPERNDARES PICASH Piceri Kleri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Motorrist)Te kete patente motorri ose makine. Puna 7 ore ne dite. Me motorrin e picerise, Adresa: Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

Botuar më 19/01/2021
e kenaqshme

PICIER Piceri Kleri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

Botuar më 19/01/2021
e kenaqshme

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Kuzhiniere femer per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", tek kthesa e varrezave, Tufine, Tiranë

Botuar më 18/01/2021
dhe kushte te mira pune

NDIHMES KUZHINIER/E Kuzhine dietetike “Blerina Diet” Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Procedura & afatet e aplikimit Per me shume. informacion kontaktoni ne nr, me eksperience pune mbi 2 vite ne kuzhine., ofrohen kushte te mira pune. orari vetem turn i pare., Adresa: Rruga Brigada e VIII, ish Blloku, Tirane

Botuar më 18/01/2021
e kenaqshme

KAMARIER/E Bar & Restaurant “Grand Cafe de Paris” Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Procedura & afatet e aplikimit per me shume informacion kontaktoni ne nr:, me eksperience pune mbi 2 vite ne restorant, ofrohen kushte te mira puneorari vetem turn i pare., Adresa: Rruga Brigada e VIII, ish Blloku, Tirane

Botuar më 18/01/2021
e kenaqshme

SHITESE FURRE BUKE & PASTICERI MONO MIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme me mundesi rritje |

Ofrohet ambient me kushte komode. Mos te kete angazhime ne shkolle, Adresa: 21 Dhjetori, Rr. "Frosina Plaku"

Botuar më 18/01/2021
e kenaqshme me mundesi rritje

PJATALARESE Golosa Pizzeria Ristorante Kërkon të punësojë

Paga: 30000 lek+sigurime |

Puna me turne. Me eksperience pune ne furre druri. Te interesuarit te paraqiten tek lokali, Adresa: Rr. “Barrikadave”, brenda kompleksit Galeria, ish kinema 17 Nentori

Botuar më 18/01/2021
30000 lek+sigurime
)