Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJES FAST-FOODI

Piceri Fast Food Vrapi Hallall

Kërkon të punësojë

Kriteret

Mosha mbi 20 vjec

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Kushte te mira pune

Kontakte

Rr. Besim Alla, pallatet Cabej

Botuar më 07/10/2019

)