Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJES FAST-FOODI

MUNDESI PUNESIMI - FAST FOOD MISTER POTATO

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te jene korrekt dhe serioz ne pune

Detyrat dhe Pagesa

Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut
Kushte pune shume te kenaqshme.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:

Kontakte

Pedonale, perballe Parlamentit

Botuar më 18/10/2021

)