Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIERE Muza Bar Kërkon të punësojë

Paga: dhe kushte pune shume te mira |

Botuar më 22/10/2019
dhe kushte pune shume te mira

DISTRIBUTOR Dy kompani italiane lider ne sektorin e tyre kerkojne me urgjence Ne Rrethe dhe Profesioniste te shitjes per linjat e tyre

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohje te tregut ( biznese te mesem dhe te larte)Preferohet te kete patente d...

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 17/10/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

PICIER Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

PJATALARESE ZGARA OPTIMUS Kërkon të punësojë

Paga: 27.000 leke + transport + pushim |

Puna me turne. Kushte te mira pune, Adresa: Pruga e Kavajes, ish-Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 23/10/2019
27.000 leke + transport + pushim

KAMARIER/E RESTORANTI Serenata Korcare Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Per turnin e I dhe II, me eksperience pune

Botuar më 23/10/2019
shume e mire

SHPERNDARES Serenata Korcare Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Oforhen kushte te mira pune

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme

SHITESE FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Mosha mbi 20 vjec. Mundesi altrernimi te turneve. Te komunikueshme dhe korrekte ne pune. Experienca perben avantazh., me eksperience pune, mund te na telefononi per te lene intervisten tuaj ne nr e kontaktit (orari i telefonatave nga ora 8:00-16:00) ose ne adresem e-mail:, Adresa: Rr. e Kavajes, ish parku - Pallatet Delijorgji, Tiranë

Botuar më 23/10/2019
shume e mire

RECEPSIONIST/E PRIVILEGE HOTEL & SPA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Nje dite ne jave pushim. Te kene njohuri te gjuhes Angleze dhe Italiane. Te jene te komunikueshem, Adresa: Sauk i ri, prane Teg

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme

KUZHINIER/E PRIVILEGE HOTEL & SPA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Sauk i ri, prane Teg

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme

PASTRUESE Market One Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+sigurime |

Per market. Orari i punes 14.00-22.00, Adresa: Qyteti Studenti, perballe shkolles "Osman Myderizi"

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme+sigurime

KAMARIER/E Bar Restorant Le Vin Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Prane 21 Dhjetorit, perballe Rajonit 2.

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E BAR KAFE "17 NENTORI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

- Banakier/e. Nje person qe t'i beje te dy pozicionet e punes., Adresa: Rr. “Barrikadave”, tek ish kinema 17 Nentori, kati II. Te interesuarit te telefonojne nga ora 08:00 - 16:00 ne:

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme

ZGARIST Tradita e Zgares Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Kavajes"

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme
)