Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PJATALARESE

Njoftime pune - BAR RESTORANT "TRISS"

Kërkon të punësojë

Kriteret

* Te interesuarit te jene me eksperience pune. * Kompania jone ofron kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

Kontakte

Tek Brryli, ish Rozafa

Botuar më 19/03/2023

)