Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PICIER

Njoftime pune - Restorant New King House

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me oe pa eksperience pune. Ofrohet ushqim dhe strehim falas. Transport i siguruar nga kompania

Detyrat dhe Pagesa

PAGESA TE LARTA

Kontakte

Prane Casa Italia

Botuar më 27/05/2023

)