Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohet Picier

Me eksperience pune. Paga 40.000 leke+siguracione+ ushqim. Nje dite ne jave pushim, T...

Botuar më 20/08/2019

KOMPANI BANANESH Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Paga e kenaqshme, me eksperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë, Adresa: Kombinat

Botuar më 21/08/2019

Market peshku Kërkon të punësojë Punetore

Me ose pa eksperience pune, puna 8 oraresh nga 9.30-17.30. Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Stadiumi Dinamo

Botuar më 20/08/2019

ZGARA ZHIDRO Kërkon të punësojë Shperndares

(Motorrist), me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12.00-23.00. Paga mbi 55.000 leke, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, prane Xhamise "Dine Hoxha"

Botuar më 20/08/2019

ZGARA ZHIDRO Kërkon të punësojë Pjatalarese

Puna me turne. Paga e kenaqshme. Transporti i garantuar, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, prane Xhamise "Dine Hoxha"

Botuar më 20/08/2019

ZGARA ZHIDRO Kërkon të punësojë Zgarist

Puna me turne, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, prane Xhamise "Dine Hoxha"

Botuar më 20/08/2019

Kreperia PNL Kërkon të punësojë Punonjes/e

Te rinj dhe te reja, me ose pa eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. Sami Frasheri, perballe me gjimnazin Petro Nini Luarasi

Botuar më 20/08/2019

Kerkohet Picier

Me eksperience pune. Paga 40.000 leke+siguracione+ ushqim. Nje dite ne jave pushim, Tiranë, Adresa: Unaza e Re

Botuar më 20/08/2019

BAR KAFE "FLORA " Kërkon të punësojë Banakier/e

Te jene me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Durresit".

Botuar më 20/08/2019

BAR PANORAMA II Kërkon të punësojë Kamarier

Qe te dije te bej edhe Banakun (nje person te bej te dy pozicionet). Puna Turni II, Adresa: Rruga Kongresi Manastirit, perball pediatrise

Botuar më 20/08/2019

BAR RESTORANT PICERI "VILA FERDINAND" Kërkon të punësojë Kamarier bari

Te kete njohuri dhe nga restoranti. Me eksperience pune. Paga 22.000 leke + bonus+sigurime. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Ish Blloku, rr. "Nikolla Tupe", nr.1

Botuar më 20/08/2019