Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PASTRUESE

Njoftime pune - COFFEE HOUSE kerkon: Pastruese - Ndihmese Banakiere

Kriteret

Te jene korrekte ne pune

Detyrat dhe Pagesa

30.000 leke + sigurime

Kontakte

Rr. "Kongresi Manastirit", perballe urgjences se pediatris spitalit te femijeve

Botuar më 19/03/2023

)