Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHPERNDARES Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 23/01/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

FURRTAR / FURRXHI FURRE BUKE TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

Botuar më 29/01/2020
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER/E Bar Kafe restorant SERA Kërkon të punësojë

Paga: e diskutueshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek kompleksi "Kika 2", Tiranë

Botuar më 28/01/2020
e diskutueshme

KUZHINIER/E Bar Kafe restorant SERA Kërkon të punësojë

Paga: e diskutueshme |

Me ekepserience pune, Adresa: Tek kompleksi "Kika 2", Tiranë

Botuar më 28/01/2020
e diskutueshme

PICIER Bar Kafe restorant SERA Kërkon të punësojë

Paga: e diskutueshme |

Me ekepserience pune, Adresa: Tek kompleksi "Kika 2", Tiranë

Botuar më 28/01/2020
e diskutueshme

PUNONJESE Fabrik Brumi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(FEMRA), Adresa: Tirane

Botuar më 28/01/2020
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH BROTECH Brands

Paga: e kenaqshme |

Mosha 25-40 vjec. Te kete mbaruar shkollen e mesme dhe te zoteroj leje drejtimi klasi B

Botuar më 28/01/2020
e kenaqshme

NDIHMESE Bar Restorant Brais Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune |

(F) per ne kuzhine. Me eksperience pune. Mosha mbi 27 vjeç. Turni I. E Diela pushim, Adresa: Tek Drejtoria e Pergjithshme e Doganes

Botuar më 28/01/2020
Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune

PJATALARESE Bar Restorant Brais Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune |

- Pastruese. Me eksperience pune. Turni I. Mosha mbi 27 vjeç. E Diela pushim, Adresa: Tek Drejtoria e Pergjithshme e Doganes

Botuar më 28/01/2020
Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune

SHPERNDARES Serenata Korcare Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E kenaqshme |

(Motorrist), me eksperience

Botuar më 28/01/2020
E kenaqshme

BANAKIERE North London Bar

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Me eksperience pune, te punoje edhe ne banak. Mosha mbi 23 vjeç, Adresa: Rr. "Muhamet Gjollesha", perballe Ring Center, Tiranë

Botuar më 28/01/2020
Ofrohet pagese e mire
)