Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme (per specialiste paga mbi 50.000 Leke) |

Ne terren. Te jete i pajisur me leje drejtimi kategoria B, avantazh perben leja e dre...

Botuar më 28/02/2021
shume e kenaqshme (per specialiste paga mbi 50.000 Leke)

EKONOMIST Restorant Gusto Dion Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te mira |

Financier. Me eksperience pune ne restorant, kushte shume te mira pune, Adresa: Mbas kullave Binjake

Botuar më 04/03/2021
Ofrohen paga te mira

MENAXHER LOKALI Restorant Gusto Dion Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te mira |

Te kete 3 vjet eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Mbas kullave Binjake

Botuar më 04/03/2021
Ofrohen paga te mira

MENAXHER RESTORANTI RESTORANT GUSTO DI JON Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Te jete me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Mbas kullave Binjake

Botuar më 04/03/2021
Ofrohet pagese shume e mire

EKONOMISTE RESTORANT GUSTO DI JON Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Te jete me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Mbas kullave Binjake

Botuar më 04/03/2021
Ofrohet pagese shume e mire

SPECIALISTE BYREKU Furre Buke Aroma Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune. Puna turni I, kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Jordan Misja”

Botuar më 04/03/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 35.000 leke + bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer) e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Puna me 2 turne. Preferohen mosha 25-40 vjece, me eksperience pune ne banak ose ne kuzhine. Te jene te komunikueshme pasi perfshihet edhe pjesa e sherbimit ndaj klientit, Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, Prapa Presidences

Botuar më 04/03/2021
35.000 leke + bakshishe dhe sigurime shoqerore

KAMARIER Zgara Tirones 2 Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Adresa: RR. "Kavajes", perballe Proper Pizza. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 04/03/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

AGJENT MARKETINGU RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per sherbimin delivery & catering., ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit ose te paraqiten prane ambjenteve te lokalit, Adresa: Rruga e Kavajes, ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 04/03/2021
e kenaqshme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me motorrin e tij, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit ose te paraqiten prane ambjenteve te lokalit, Adresa: Rruga e Kavajes, ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 04/03/2021
e kenaqshme
)