Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MENAXHER SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

/ AGJENT/E SHITJESH per Tiranen dhe rrethet. Te jete i pajisur me patente B, C + CAP...

Botuar më 21/09/2020
shume e kenaqshme

KAMARIER/E RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Bari dhe restoranti. me ose pa eksperience pune. kontakto ne: 0689036666, kushte shume te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne what's app, Adresa: Mbrapa Casa Italias

Botuar më 26/09/2020
Ofrohet pagese shume e mire

KAMARIER/E DISTRICT LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune., per me shume informacion kontaktoni ne nr:

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

SANITARE HOTEL "VILA E ARTE" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme + siguracion |

Per Hoteleri – Lavanteri, kushte te mira pune (klientele e huaj), Adresa: Rr. "Qemal Stafa", prane Prokurorise se Pergjithshme

Botuar më 26/09/2020
Ofrohet page e kenaqshme + siguracion

PUNONJES/E Market ne Himare

Paga: Ofrohet pagese e mire dhe kushte te mira pune |

Puna afat gjate per gjith vitin. Te jene korrekt dhe serioze ne pune, Adresa: Himare. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 26/09/2020
Ofrohet pagese e mire dhe kushte te mira pune

KAMARIERE Bar Briker Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Te interesuarat te paraqiten me CV ne adresen: Rr. “Barikadave”, prane ish Kinema 17 Nentori

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER/E E JONA RESTORANT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience ne kuzhinen mesdhetare. Te interesuarit te paraqiten prane restorantit ose te kontaktojne ne whatsapp ne nr. e telefonit, mbi 25 vjec, Adresa: Rr. Brigada VIII, Ish Bllok

Botuar më 25/09/2020
e kenaqshme

KUZHINIER/E E JONA RESTORANT Kërkon të punësojë

Paga: ne varesi te eksperiences |

Puna me turne. Te interesuarit te paraqiten prane restorantit ose te kontaktojne ne whatsapp ne nr. e telefonit, mbi 25 vjec, Adresa: Rr. Brigada VIII, Ish Bllok

Botuar më 25/09/2020
ne varesi te eksperiences

BANAKIER/E E JONA RESTORANT Kërkon të punësojë

Paga: 35.000 leke neto+sigurime |

Turni 2., te interesuarit te paraqiten prane restorantit ose te kontaktojne ne whatsapp ne nr. e telefonit, mbi 25 vjec, Adresa: Rr. Brigada VIII, Ish Bllok

Botuar më 25/09/2020
35.000 leke neto+sigurime

SANITARE ARTISTI RESTO LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna paradite dhe mbasdite, te jene te afte te perballojne flukset, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr:, Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 25/09/2020
e kenaqshme

BANAKIERE BAR KAFE BRIXHINA Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Budi", prane Qytetit Studenti, ngjitur me ambasaden suedeze

Botuar më 25/09/2020
Paga e kenaqshme
)