Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Pasticier/e

"PASTIÇERI REKA"

Kriteret

Me eksperience pune
Puna afatgjate. Dergoni CV me foto ne: punesim@pasticerireka.al (do te merren ne konsiderate vetem CV me foto)

Detyrat

e kenaqshme

Kontakte

Rr. "Komuna Parisit" dhe Pazari Ri

Botuar më 12/09/2019