Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMESE

Njoftime pune - Pastiçeri, kerkon: Ndihmese ne Kuzhine

Kriteret

* Mosha 40 - 55 vjeç

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohet pagese e kenaqshme + siguracion

Kontakte

Stadiumi Air Albania, prane Ambasador 2. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 26/05/2023

)