Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES PICIER/E

Pizzeria due fratelli

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me ose pa eksperience pune
Avantazh kane vajzat. Puna turni II. Kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Tek ish Parku Autobusave, prane 21 Dhjetorit
Tiranë

Botuar më 07/10/2019

)