Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES PASTICIERE

HELIOS GASTRONOMI

HELIOS GASTRONOMI ËSHTË SIPËRMARRJA E PARË E KATERINGUT SHQIPTAR QË OFRON SHËRBIME PROFESIONALE NË ARTIN E GATIMIT. PREJ 19 VITESH JU KEMI SHËRBYER NË FESTA, DASMA, DITËLINDJE, EVENTE DHE PËRURIME, DUKE I SHNDËRRUAR ATO NË KUJTIME TË PAHARRUESHME.

Kriteret

Full time

Detyrat dhe Pagesa

Shume e Kenaqshme

Kontakte

Rruga Besim Alla, Prane Komplekseve Cabej.
Tiranë
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 19/03/2023

)