Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHPERNDARES Piceri Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 11/08/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

KAMARIER Bar Select Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Selvia

Botuar më 03/08/2020
e kenaqshme

PJATALARESE Taverna King Pils Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Mi...

Botuar më 02/08/2020
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIERE RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune te meparshme ne restorant, mosha mbi 25 vjec, ofrohen kushte te mira pune, vetem te interesuarit serioze dhe per punesim afatgjate te kontaktojne ne nr e telefonit, Adresa: Rruga e Kavajes, ngjitur me Condor Center, Tiranë

Botuar më 11/08/2020
e kenaqshme

KAMARIER RESTORANTI RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ KRYEKAMARIE. Te jene te komunikueshm dhe korrekt ne pune, me eksperience pune te meparshme ne restorant, vetem te interesuarit serioze dhe per punesim afatgjate te kontaktojne ne nr e telefonit, Adresa: Rruga e Kavajes, ngjitur me Condor Center, Tiranë

Botuar më 11/08/2020
e kenaqshme

PASTRUESE HOTEL SOLEO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per punesim PART TIME, 4 ore ne dite, Adresa: Perballe Birra Tirana, rruga Konferenca e Pezes, Tiranë

Botuar më 11/08/2020
e kenaqshme

PUNONJESE FAST-FOOD FAST FOOD PICERI MEVLANI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna turni I dhe II. Me eksperience pune, Adresa: Qyteti Studenti, perballe Godines 1, Universiteti Metropolitan

Botuar më 11/08/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Restorant Long Hill Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Te dije te beje kokteile, kushte shume te mira pune, Adresa: Prane qendres tregetare TEG. Dergoni CV ne Whap ose Viber ne:

Botuar më 11/08/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

SANITARE Bar Restorant Long Hill Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Te jete korrekte ne pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Prane qendres tregetare TEG. Dergoni CV ne Whap ose Viber ne:

Botuar më 11/08/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

NDIHMES KAMARIER/E Bar Restorant Long Hill Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Te jene serioz dhe korrekt ne pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Prane qendres tregetare TEG. Dergoni CV ne Whap ose Viber ne:

Botuar më 11/08/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Restorant Long Hill Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Te jete serioz dhe korrekt ne pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Prane qendres tregetare TEG. Dergoni CV ne Whap ose Viber ne:

Botuar më 11/08/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

SHPERNDARES Piceri Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 11/08/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

KAMARIER BAR PANORAMA II Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te dije te bej edhe banakun. Puna me dy turne, Adresa: Rruga Kongresi Manastirit, perballe Pediatrise

Botuar më 10/08/2020
e kenaqshme
)