Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES KUZHINIER

NJOFTIME PUNE - Restorant Oxhaket

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune ne kuzhine italiane

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Qender, tek Toptani

Botuar më 17/03/2023

)