Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES KUZHINIER/E

Njoftime pune - Bar Restorant Deseo

Kërkon të punësojë

Kriteret

* Preferohen me banim rreth zones

Detyrat dhe Pagesa

* OFROHEN PAGA TE KENAQSHME DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE
Kushte shume te mira pune

Kontakte

Tek Brryli, perballe Martenitetit te ri, Tirane

Botuar më 28/09/2023

)