Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHPERNDARES Piceri Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 11/08/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

KAMARIER/E DISTRICT LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune., per me shume informacion kontaktoni ne nr:

Botuar më 14/08/2020
e kenaqshme

BANAKIERE Bar Kafe Kingstone Kërkon të punësojë

Paga: Paga 40.000 + siguracion |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Perballe fakultetit te Fiskultures dhe kompleksit Dajti

Botuar më 14/08/2020
Paga 40.000 + siguracion

KAMARIER VILA 26 Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ura e Farkes, Vishnje

Botuar më 14/08/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

BANAKIER/E W TIRANA Zgjerohet ne dy pika te tjera te reja dhe kerkon te punesoje:

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Puna me turne, eksperienca perben avantazh. Te jene te shkathet, te komunikueshem dhe te qeshur. Te interesuarit te telefonojne ne nr:

Botuar më 14/08/2020
e kenaqshme + sigurime

KAMARIER/E Bar Gold Kërkon të punësojë

Paga: 20000 leke+kushte te mira pune |

Adresa: Rr.Sadik Petrela, prane Club Venue Xhamllik

Botuar më 14/08/2020
20000 leke+kushte te mira pune

PUNETORE MARKETI MARKET XHEA Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Per sistemim raftesh per turnin e mbasdites. Mosha 25 - 35 vjeç, Adresa: Rr. "Sami Frasheri", afer diges se liqenit

Botuar më 14/08/2020
Paga e kenaqshme

SANITARE BAR KAFE "KINOSTUDIO" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Mosha deri 45 vjeç, Adresa: Rr. “Aleksander Moisu”, Kinostudio

Botuar më 14/08/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E MAYFAIR RESTO BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune te meparshme ne restorant, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Adresa: Rruga Abdyl Frasheri, EGT Tower, Tiranë

Botuar më 13/08/2020
e kenaqshme

BANAKIERE THE STATION Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Ngjitur me Drejtorine e Policise Tirane, Rruga Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 13/08/2020
e kenaqshme

KAMARIERE THE STATION Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Ngjitur me Drejtorine e Policise Tirane, Rruga Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 13/08/2020
e kenaqshme
)