Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES FURRXHI

Njoftime pune - Furre Buke

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te interesuarit te jene me ose pa eksperience pune dhe korrekte ne pune!

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Sauk

Botuar më 19/03/2023

)