Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES BANAKIERE

AMOROSO BAR

Kriteret

Pa eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit:

Kontakte

Rruga e Kavajes, tek pallatet e Delijorgjit, perballe qendres Globe
Tiranë

Botuar më 02/12/2019

)