Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Ne terren per Tiranen dhe rrethet. Te jete me banim ne Tirane., te kete eksperience p...

Botuar më 16/01/2021
shume e kenaqshme

SHITES/E FAST FOOD NE QENDER Kërkon të punësojë

Paga: 25.000 Leke |

Me eksperience pune ne kuzhine, Adresa: Ne Qender, Tiranë

Botuar më 17/01/2021
25.000 Leke

FURRTAR / FURRXHI Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Mosha mbi 35 vjec, Adresa: Zogu Zi

Botuar më 17/01/2021
e kenaqshme

KUZHINIERE Qender Biznesi Hotel Bar Resorant Aurelis Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+siguruime shoqerore |

(vetem femra). Me eksperience pune ne kuzhine mesdhetare. Preferohen te jene nga zona Astir, laprak, Zogu Zi deri ne Vore, Adresa: Mbikalimi Rinasit, perballe Mescedes Benz

Botuar më 17/01/2021
e kenaqshme+siguruime shoqerore

MOTORRIST PER SHPERNDARJE ZGARA SUPREME Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12.00-23.00, kushte te mira pune,, Adresa: Ish parku i Autobuzave

Botuar më 17/01/2021
e kenaqshme

BANAKIERE PIANO BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, (vetem femra), Adresa: Rr. "Elbasanit", 100m siper shkolles se Baletit

Botuar më 17/01/2021
e kenaqshme

SANITARE PIANO BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Elbasanit", 100m siper shkolles se Baletit

Botuar më 17/01/2021
e kenaqshme

PUNONJES FAST-FOODI FAST FOOD PICERI MEVLANI Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa 35.000 leke |

Vajza dhe Djem. Turni II. Te jene me eksperience pune, Adresa: Qyteti Studenti, perballe Godines 1, Universiteti Metropolitan

Botuar më 17/01/2021
Pagesa 35.000 leke

NDIHMESE FAST FOOD PICERI MEVLANI Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa 28.000 leke |

Per ne Fast/Food dhe Pastrim. Puna turni II-te, Adresa: Qyteti Studenti, perballe Godines 1, Universiteti Metropolitan

Botuar më 17/01/2021
Pagesa 28.000 leke

SHITESE Furra Vjeter Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Te jete korrekte ne pune, 30 - 45 vjeç, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Barrikatave", prane shkolles Sami Frasheri

Botuar më 17/01/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

MENAXHER LOKALI DISTRICT LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, per me shume informacion kontaktoni ne nr:

Botuar më 17/01/2021
e kenaqshme
)