Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MOTORRIST PER SHPERNDARJE

Taverna King Pils

Kërkon të punësojë

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Kushte te mira pune
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte

Mine Peza, kryqezimi i rruges Fortuzi
Tiranë

Botuar më 05/03/2021

)