Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MOTORRIST PER SHPERNDARJE

MUNDESI PUNESIMI - FAST FOOD MISTER POTATO

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me ose pa motorrin e tyre. Te jene korrekt dhe serioz ne pune

Detyrat dhe Pagesa

Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut
Kushte pune shume te kenaqshme.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:

Kontakte

Pedonale, perballe Parlamentit

Botuar më 18/10/2021

)