Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHPERNDARES Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 18/02/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 11/02/2020
dhe kushte te mira pune

NDIHMES BANAKIERE Bar Kafe Panorama Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Perballe spitalit te femijeve

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER Bar Kafe Panorama Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Puna turni I, Adresa: Perballe spitalit te femijeve

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES Restorant Piceri Era Kërkon të punësojë

Paga: ne nivelet e tregut. |

(me motorr). Me arsim te mesem. Te jete i paisur me leje drejtimi. Te njohe shtrirjen teritoriale te Tiranes. Te interesuarit te paraqiten prane zyrave qendrore te "Eres" ose te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Perlat Rexhepi, pallati Unicom, Tirane

Botuar më 18/02/2020
ne nivelet e tregut.

KUZHINIER Restorant Piceri Era Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(pasta, Zgare). Puna me dy turne. Te njohe mire sektorin (pasta/zgare) ne kuzhine. Arsimi i mesem (prioritet arsimi profesional). Me eksperience pune ne kuzhine. Te interesuarit te paraqiten prane zyrave qendrore te "Eres" ose te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Perlat Rexhepi, pallati Unicom, Tirane

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

PJATALARESE Restorant Piceri Era Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 20-50 vjeç. Puna me 2 turne. Te interesuarit te paraqiten prane zyrave qendrore te "Eres" ose te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Perlat Rexhepi, pallati Unicom, Tirane

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

SANITARE Restorant Piceri Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke + siguracion |

Orari punes 07: 00 - 17:001 dite pushim ne jave. Mosha deri 40 vjeç, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Kongresi Manastirit", perballe Spitalit te Femijeve

Botuar më 18/02/2020
30.000 leke + siguracion
Botuar më 18/02/2020
Paga e kenaqshme
Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

SANITARE BAR KAFE PIADINERI KREPERI "SYRI I KALTËR"

Paga: 30.000 leke+sigurime shoqerore te paguara nga vet pronari, |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", përballë rrugicës së Çamëve

Botuar më 18/02/2020
30.000 leke+sigurime shoqerore te paguara nga vet pronari,

AGJENTE SHITJESH Osumi Food Kërkon të punësojë

Paga: Page + perqindje |

Patente te klasit B, puna ne rrethe. Te interesuarat te telefonojne ne:

Botuar më 18/02/2020
Page + perqindje
)