Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KUZHINIERE

Njoftime pune - Shije Tradite

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune ne Kuzhine Tradicionale. Orari punes 07:30 - 15:30. E Diela pushim

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune

Kontakte

Rr. "Hysni Gerbolli", tek Zogu zi.

Botuar më 26/05/2023

)