Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KUZHINIER

Njoftime per pune - DIVJAKA RESORT, plazhi Divjakes

Kërkon të punësojë

Kriteret

* Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

* Ofrohen paga te larta dhe kushte shume te mira pune

Kontakte

Plazhi Divjakes, (ish kampi punetoreve). Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 01/10/2023

)