Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIER RESTORANT NE QEPARO Kërkon të punësojë

Paga: ne baze te aftesive te punes |

Me eksperience pune. Te jene te edukuar te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantua...

Botuar më 25/05/2020
ne baze te aftesive te punes

PUNONJES/E FRUTA-PERIME MARKET JOENA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ kasiere. Kushte pune te mira, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Tu...

Botuar më 12/05/2020
e kenaqshme

KASAP MARKET JOENA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te mira, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit TurkPer me te...

Botuar më 12/05/2020
e kenaqshme

PUNONJESE BULMETI MARKET JOENA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/mishi. Kushte pune te mira, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Turk

Botuar më 12/05/2020
e kenaqshme

KASIERE MARKET JOENA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Turk

Botuar më 12/05/2020
e kenaqshme

PUNETORE MARKETI MARKET JOENA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te mira, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Turk

Botuar më 12/05/2020
e kenaqshme

PICIER HOTEL MAJESTIC, DURRES Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohet pagese e kenaqshme |

*Te kete eksperience pune. *Puna me kohe afatgjate: Dimer dhe Vere. *Kushte shume te mira pune, Adresa: Tek shkembi Kavajes, Lagja 13, Durres

Botuar më 30/05/2020
* Ofrohet pagese e kenaqshme

KAMARIER Hotel Dimitri ne Livadh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, fjetja dhe ushqimi i garantuar. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Himarë

Botuar më 30/05/2020
e kenaqshme

SANITARE Hotel Dimitri ne Livadh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune,fjetja dhe ushqimi i garantuar. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Himarë

Botuar më 30/05/2020
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER/E Restorant Gastro Organic Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa shume e mire |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Prane 21 Dhjetori, mbrapa bllokut te ambasadave, kryqezim i rruges Naim Frasheri me rrugen Frederik Shiroka. (instagram Location: gastro.organic)

Botuar më 30/05/2020
Pagesa shume e mire

KUZHINIER/E Bar Kafe Restorant Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Blv. "Zogu I", prane foto Rrelit

Botuar më 30/05/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Kafe Restorant Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Blv. "Zogu I", prane foto Rrelit

Botuar më 30/05/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Kafe Restorant Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Blv. "Zogu I", prane foto Rrelit

Botuar më 30/05/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

SANITARE Bar Kafe Restorant Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Blv. "Zogu I", prane foto Rrelit

Botuar më 30/05/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER HOTEL RESTORANT NE KSAMIL (SARANDE) Kërkon të punësojë

Paga: mjaft e mire e diskutueshme sipas aftesise |

Me eksperience pune

Botuar më 30/05/2020
mjaft e mire e diskutueshme sipas aftesise

KUZHINIER HOTEL RESTORANT NE KSAMIL (SARANDE) Kërkon të punësojë

Paga: mjaft e mire e diskutueshme sipas aftesise |

Me eksperience pune

Botuar më 30/05/2020
mjaft e mire e diskutueshme sipas aftesise
)