Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RROBAQEPESE Kerkojme Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Paga e sigurte. Puna e sigurt. Sigurimet te paguara 100% nga fir...

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 21/02/2020
dhe kushte te mira pune

SHPERNDARES Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 18/02/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

STAF RESTORANTI Kompania e njohur Amerikane, BURGER KING® e pranishme në rreth 100 shtete të botës

Paga: e kenaqshme |

Per Restorantet e saj edhe ne Shqiperi.Punonjësit do të kenë prioritet mikëpritjen e klientëve, marrjen e porosive si dhe përgatitjene ushqimit. Të asistojnë në operacionet e përditshme të Restorantit dhe të sigurojnë pastërtinë epërgjithshme të tij. Kërkesat: • Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;• Të jeni të motivuar të punoni ne grup;• Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në javedhe mundësi zhvillimi në karrierë.Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresën emailit: Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER BARI Fafa Hotels & Resorts me adrese Golem, Kavaje shpall vendet vakante si me poshte Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrojme kushte komode, personat e interesuar te kontaktojne nepermjet emailit duke bashkengjitur cv-ne perkatese ose te paraqiten vete ne ambientet e grand blue fafes, golem, kavaje, Adresa: Mali Robit, Golem, Kavaje

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

BARIST Fafa Hotels & Resorts me adrese Golem, Kavaje shpall vendet vakante si me poshte Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrojme kushte komode, personat e interesuar te kontaktojne nepermjet emailit duke bashkengjitur cv-ne perkatese ose te paraqiten vete ne ambientet e grand blue fafes, golem, kavaje, Adresa: Mali Robit, Golem, Kavaje

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER RESTORANTI Fafa Hotels & Resorts me adrese Golem, Kavaje shpall vendet vakante si me poshte Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrojme kushte komode, personat e interesuar te kontaktojne nepermjet emailit duke bashkengjitur cv-ne perkatese ose te paraqiten vete ne ambientet e grand blue fafes, golem, kavaje

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

KUZHINIER Fafa Hotels & Resorts me adrese Golem, Kavaje shpall vendet vakante si me poshte Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrojme kushte komode, personat e interesuar te kontaktojne nepermjet emailit duke bashkengjitur cv-ne perkatese, ose te paraqiten vete ne ambientet e grand blue fafes, golem, kavaje

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

BANAKIER Fafa Hotels & Resorts me adrese Golem, Kavaje shpall vendet vakante si me poshte Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrojme kushte komode, personat e interesuar te kontaktojne nepermjet emailit duke bashkengjitur cv-ne perkatese, ose te paraqiten vete ne ambientet e grand blue fafes, golem, kavaje

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

RECEPSIONIST Fafa Hotels & Resorts me adrese Golem, Kavaje shpall vendet vakante si me poshte Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrojme kushte komode, personat e interesuar te kontaktojne nepermjet emailit duke bashkengjitur cv-ne perkatese ose te paraqiten vete ne ambientet e grand blue fafes, golem, kavaje, Adresa: Mali Robit, Golem, Kavaje

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

SANITARE Fafa Hotels & Resorts me adrese Golem, Kavaje shpall vendet vakante si me poshte Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrojme kushte komode, personat e interesuar te kontaktojne nepermjet emailit duke bashkengjitur cv-ne perkatese ose te paraqiten vete ne ambientet e grand blue fafes, golem, kavaje, Adresa: Mali Robit, Golem, Kavaje

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

BANAKIERE Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: 30000 leke + sigurime |

(FEMER) puna me turne , pas vitit te pare 10 % te pages rritje, me eksperience pune, Adresa: Komuna e Parisit, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
30000 leke + sigurime

SHITESE Furre Buke Pasticeri Sulltan Bakllava Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rr. Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme
)