Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOORDINATOR

Vende te Lira Pune - KOMPANIA LIFTECH ALBANIA

Kërkon të punësojë

Detyrat dhe Pagesa

KOORDINATOR/E
E Kenaqshme
Ofrohen kushte te mira pune
Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne adresen:

Kontakte

Rruga Besim Alla, Misto Mame
Tiranë
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 17/03/2023

)