Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kompleski Le GaGa Tirana Kërkon të punësojë Kamarier/e

Përshkrim

Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Ne fund te Liqeni Artikficial, prane Rezidences Hollandese

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Kompleski le gaga tirana, kamarier/e

Botuar më 11/07/2018

Telefon