Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RROBAQEPESE Kerkojme Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Paga e sigurte. Puna e sigurt. Sigurimet te paguara 100% nga fir...

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 21/02/2020
dhe kushte te mira pune

SHPERNDARES Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 18/02/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

SHOFER DERBY sh.p.k. Lider ne prodhimin e pijeve me gaz, pa gaz dhe pije energjike Kerkon te punesoje 4

Paga: Paga baze 30000lek + %. |

Te jete i pajisur me patente te klasit C (Çertifikate Aftesie Profesionale) CAP, mosha 25-35 vjec me eksperience pune ne fushen e distribucionit, te interesuarit te dergojne cv ne adresen e e-mailit: info@derby.al ose te kontaktojne ne, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
Paga baze 30000lek + %.

RECEPSIONISTE "MORINA PALACE" NE DHERMI HOTEL ME 77 DHOMA, KATEGORI ME 5 YJE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohuri te gjuheve te huaja, me eksperience te meparshme pune ne fushen e hotelerise, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Vlorë

Botuar më 27/02/2020
e kenaqshme

KAMARIERE Mazzo Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kamariere femer mosha 20 -30 per turnin e dyte,te kete eksperience pune dhe nje dite pushim, Adresa: Rruga Kajo Karafili

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

KASIERE Fast Food Restorant Piceri Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Mosha 20 – 35 vjeç. Me ose pa eksperience pune. Puna Full Time dhe Part Time. Kushte te mira pune, Adresa: Rruga Elbasanit

Botuar më 26/02/2020
E kenaqshme

PUNONJES Bar-Restorant-Lounge Ne Bllok Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E Kenaqshme |

Kerkon te punesoje banakier dhe pastruese, kushte shume te mira pune, te interesuarit te kontaktojne 0699992000, Tiranë

Botuar më 26/02/2020
E Kenaqshme

MENAXHER Bar-Restorant-Lounge Ne Bllok Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e Mire |

Me eksperience, te interesuarit te kontaktojne ne 0699992000, Tiranë

Botuar më 26/02/2020
Shume e Mire

NDIHMES KUZHINIER/E Bar-Restorant-Lounge Ne Bllok Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E Kenaqshme |

Ndihmes kuzhinier/e, Tiranë

Botuar më 26/02/2020
E Kenaqshme

PJATALARESE SHEQER PIKANT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga e kenaqshme, Adresa: Parku i Liqenit, Tiranë

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E BAR KAFE "CATALUNA" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Prane "Zogut te Zi"

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

SANITARE Lounge Bar Vila Shard

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rr. Reshit Collaku, perballe Albtelecom ne Myslym shyri, Tiranë

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme
)