Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KASAP Njoftime pune - SUPERMARKET JOENA OFRON VENDE TE LIRA PUNE: Kasap

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: 21 Dhjetori, perballe Hotel Mondial, prane Bar Oslo

Botuar më 31/05/2023
e kenaqshme

SISTEMUES/E MARKETI Njoftime pune - SUPERMARKET JOENA OFRON VENDE TE LIRA PUNE: Sistemues/e Marketi

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: 21 Dhjetori, perballe Hotel Mondial, prane Bar Oslo

Botuar më 31/05/2023
e kenaqshme

PJATALARESE Njoftime pune - SUMMER DREAM HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: 70.000 Leke + Sigurime |

Ofrohet akomodim dhe ushqim, te interesuarat te kontaktojne ne nr e telefonit te meposhtem ose ne whatsapp, Adresa: Dhermi, Vlorë

Botuar më 31/05/2023
70.000 Leke + Sigurime

SANITARE Njoftime pune - SUMMER DREAM HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: 80.000 Leke + Sigurime |

Ofrohet akomodim dhe ushqim, Adresa: Dhermi, Vlorë

Botuar më 31/05/2023
80.000 Leke + Sigurime

TIGANIST Njoftime pune - SUMMER DREAM HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: 170.000 Leke + Sigurime |

Ofrohet akomodim dhe ushqim, te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit te meposhtem ose ne whatsapp, Adresa: Dhermi, Vlorë

Botuar më 31/05/2023
170.000 Leke + Sigurime

SHEF KUZHINE BAR RESTORANT NE DHERMI Kërkon të punësojë

Paga: 200.000 - 300.000 Leke + Sigurime |

Ofrohet akomodim dhe ushqim, Adresa: Dhermi, Vlorë

Botuar më 31/05/2023
200.000 - 300.000 Leke + Sigurime

PUNONJES CONAD ALBANIA kerkon te punesoje punonjes në repartin e mishi rrjeti më i madh i supermarketeve, në Shqipëri, operativ qe prej vitit 2006

Paga: Pagese e kenaqshme |

Mosha nga 20 deri në 50 vjec· të jenë dinamikë· të kenë aftesi të mira për të punuar në grup - eksperienca në profile të ngjashme- njohja e gjuhës italiane, cv-ja duhet të plotësohet me të gjitha të dhënat anagrfike (numër telefoni; titull studimi; eksperiencë pune) dhe të dërgohet, Tiranë

Botuar më 31/05/2023
Pagese e kenaqshme

STAF ENOTEKA "JOHAN", Kerkon: Shef/e Salle. * Pastiçier/e. *Kamarier/e. *Nd/Kamarier. *Shef/Kuzhine. *Kuzhiner/e. *Kuzhiner /Sushi. *Nd/kuzhinier/e. *Sallatiere. *Pjatalarse. *Sanitare

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 31/05/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

STAF "GABRIEL" Restaurant, kerkon: *Shef/e Salle. *Kamarier/e. *Nd/Kamarier. *Shef Kuzhine. *Kuzhiner/e. *Kuzhiner per Sushi. *Nd/kuzhinier/e. *Sallatiere. *Pjatalarse. *Sanitare. *Motorrist/Shofer

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarit te kene eksperience dhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Mbas kullave Binjake

Botuar më 31/05/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

STAF Njoftime pune - Restorant ne fshatin Picalle kerkon te punesoje: *Kuzhinier/e. *Zgarist. *Kamarier/e. *Ndihmes Kamarier. *Banakier/e. *Sanitare. *Pjatalarese

Paga: OFROHEN PAGA TE KONSIDERUSHME DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Adresa: Fshati Picalle, Tirane, 5min larg Tegut.

Botuar më 31/05/2023
OFROHEN PAGA TE KONSIDERUSHME DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE
)