Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KASIERE

Njoftime pune - BIG BLLOKU Kerkon te punesoje: Kasiere

Kriteret

Me eksperience pune te pakten 1 vit
Kushte shume te mira pune.

Detyrat dhe Pagesa

50.000 leke

Kontakte

Ish Blloku

Botuar më 30/11/2023

)