Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KASAP

Dyqan Mishi

Kërkon të punësojë

Kriteret

(F&M) per ndarje mishi dhe shitje. Te kere eksperience pune ne kete profil

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Don Bosko

Botuar më 16/01/2020

)