Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PICIER VENDE TE LIRA PUNE - EQUOS BY ALAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jene bashkepunues ne grup, me eksperience pune, Adresa: Sheshi Wilson, Tiranë

Botuar më 04/12/2021
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH NJOFTIME PUNE - KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

/ marres porosish per Tiranen, Durresin, Elbasanin, Korcen, Beratin, Vloren, Saranden...

Botuar më 02/12/2021
shume e mire

PUNETORE MARKETI Njoftime pune - Supermarket ne Astir Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune |

Preferohen me eksperience pune, Adresa: Astir

Botuar më 05/12/2021
Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune

KAMARIERE Njoftime pune - Fast Food Albania Kërkon të punësojë

Paga: Me te larta ne treg + shperblim + ushqimi + siguracion |

TURNI I. MOSHA 18 - 25 VJEÇ. NE OFROJME KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 05/12/2021
Me te larta ne treg + shperblim + ushqimi + siguracion

SUPERVIZOR Njoftime pune - Deal Group kerkon te punesoje: SUPERVIZOR TERRENI - TIRANE

Paga: e kenaqshme |

Arsimi: i larte, SUPERVIZOR TERRENI - TIRANE Kategoria Drejtues/Menaxher. Puna full time.- Eksperience ne monitorim gjendje inventari.- I afte dhe i komunikueshem me koleget.- I afte te zgjidhe problemet ne pune.- Te zoteroje patenten e klasit B., ne distribucion, duhet te kontrolloje cdo dite pikat e shitjes sipas kalendarit te miratuar nga kompania.- kontrolli i produkteve sipas planeve.- kontroll i gjendjes se stokut ne pike.- sipas planit te punes duhet te kryeje inventarit total te seciles pike ne bashkepunim me departamentin e finances.- monitorimin e punes se punonjesve qe do te kete nen varesine e tij.- monitorim i pikave ne lidhje me respektimin e planogrames, pastertise etj.- raporton cdo dite tek eprori direkt per problematikat qe mund te dalin, te interesuarit te dergojne cv ne adresen e email-it [email protected] ose te kontaktojne nenumrin

Botuar më 05/12/2021
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH Deal Group - Tregetimi dhe shitja me pakice te pijeve alkoolike dhe joalkoolike. Kerkon te punesoje agjent shitjesh Tirane, Kohe e plote

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience ne fushe te njejte.Te zoteroje patenten e klasit B.Fleksibel me orain ne raste te vecanta.Te jete korrekt me shperndarjen dhe ne marredhenie me klientet., mbi 25 vjec, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne cv ne adresen e [email protected]

Botuar më 05/12/2021
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH Oferta pune - Deal Group Blerje dhe shitje me pakice te kafes kokerr, cajit, kakaos dhe mallrave industriale me automjet. Kerkon te punesoje Agjent Shitjesh - Kohe e plote

Paga: e kenaqshme |

Leje drejtimi: kategoria b, Te kete njohuri mbi ekspreset dhe sherbimet e nevojshme qe duhen kryer. Fleksibel me orarin ne raste te vecanta.Te jete korrekt me shperndarjen dhe ne marredhenie me klientet. Te kete eksperience., mbi 25 vjec, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne cv ne adresen e email: [email protected]

Botuar më 05/12/2021
e kenaqshme

KAMARIER RESTORANTI Njoftime pune - BAR RESTORANT "JUVENILJA" Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Tirane

Botuar më 05/12/2021
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

PASTRUESE Njoftime pune - Hotel Brilant Kërkon të punësojë

Paga: Paga 35.000 leke + siguracion |

Hoteli. Turni I dhe II, Adresa: Te interesuarat te paraqiten ne: Hotel Brilant, Rr. “Elbasanit”, perballe Pallatit te Brigadave

Botuar më 05/12/2021
Paga 35.000 leke + siguracion

AGJENT SHITJESH Njoftime pune - Osumi Food Kërkon të punësojë

Paga: 25.000 Leke + 2 % e xhiros |

Me eksperience pune per shitje te produkteve ushqimore, Adresa: Stacioni I fundit Kombinat

Botuar më 05/12/2021
25.000 Leke + 2 % e xhiros

PERGJEGJES Njoftime pune - SuperStar Market pjese e Ar-bi service shpk Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e mire |

Me eksperience, per qytetin e tiranes. pergjegjes/e turni preferohet te kene eksperience pune. te jene te komunikueshem me klientet dhe stafin. te kene fleksibilitet ne orare. te kene aftesi organizuese. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page., kontaktoni ne nr e telefonit ose dergoni cv tuaj ne adresen:

Botuar më 05/12/2021
Shume e mire

KASAP Njoftime pune - Superstar Market pjese e Ar-bi service shpk Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e mire |

Me eksperience, per qytetin e tiranes. te kene eksperience.te jene te komunikushem me klientet dhe stafin.te kene fleksibilitet ne orare.ofrohen kushte shume te mira pune dhe page., dergoni cv tuaj ne adresen e emailit ose kontaktoni ne nr e telefonit

Botuar më 05/12/2021
Shume e mire
)