Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIERE/BANAKIERE

Njoftime pune - Furre Buke Pasticeri Bar Kafe Boka

Kërkon të punësojë

Kriteret

(nje person qe i ben te dyja punet). Kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Laprak te kupola

Botuar më 19/03/2023

)