Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER

VENDE TE LIRA PUNE - MR. POTATO

Kriteret

Puna me turne.Mosha : 18 - 30 vjec.Te kete eksperience te meparshme pune.Te kete aftesi komunikimi dhe organizimi me stafin.

Detyrat dhe Pagesa

40.000 leke
1 dite ne jave pushim.Pushime ne vere dhe ne dimer

Kontakte

Perballe me Parlamentin
Tiranë

Botuar më 27/05/2023

)